بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی ایران هلث (Iran Health 2019)
۲۵ خرداد

برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی، ایران هلث، به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های حوزه ی پزشکی در کشورمان همواره فرصتی مغتنم جهت ارائه و نمایش آخرین دستاورد های فعالان این حوزه از قبیل تولید کنندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان و فروشندگان حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارو و آزمایشگاهی و همچنین انجام مذاکرات با هیئت های تجاری داخلی و خارجی و گردهمایی با جامعه پزشکی می باشد که ضمن افزایش و ارتقا سطح دانش پزشکی به نیازسنجی هر چه بیشتر مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات پزشکی و تجهیزات پزشکی می انجامد.

از مهمترین دستاوردهای این رویداد، دستیابی به بازارهای پر رونق کشورهای همسایه از طریق انجام مذاکرات با هیئت های تجاری خارجی می باشد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت طبا زیست پلیمر (تریتا) با حضور در این نمایشگاه در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ با معرفی محصولات پیشرفته ترمیم زخم تریتا مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

شایان ذکر است در بیست و دومین دوره از نمایشگاه بین المللی ایران هلث ۱۵ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، چین، پاکستان، کره، هند و ترکیه حضور داشته و ۴۱ هیأت خارجی نیز از آن بازدید کرده و به انجام مذاکرات با طرف های ایرانی پرداختند؛ در این دوره از نمایشگاه ۴۸۶ تولیدکننده ایرانی و ۲۸ شرکت نمایندگی داخلی گرد هم آمدند.

 

ایران هلث

 

ایران هلث

 

Iran Health 2019

 

Iran health 2019

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *