تریتا در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی ایران هلث 2019

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی ایران هلث (Iran Health 2019)

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی ایران هلث (Iran Health 2019)


ایران هلث 2019

پس از برگذاری نمایشگاه بین المللی ایران هلث 2018، تریتا، در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دارو و آزمایشگاهی ایران هلث 2019 (Iran Health)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی

برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی، ایران هلث 2019 ، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای حوزه‌ی پزشکی در کشورمان همواره فرصتی مغتنم جهت ارائه و نمایش آخرین دستاوردهای فعالان این حوزه از قبیل تولیدکنندگان، صادرکنندگان، واردکنندگان و فروشندگان حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارو و آزمایشگاهی و همچنین انجام مذاکرات با هیئت‌های تجاری داخلی و خارجی و گردهمایی با جامعه پزشکی می‌باشد که ضمن افزایش و ارتقا سطح دانش پزشکی به نیازسنجی هر چه بیشتر مجموعه‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات پزشکی و تجهیزات پزشکی می‌انجامد.

از مهم‌ترین دستاوردهای این رویداد، دستیابی به بازارهای پررونق کشورهای همسایه از طریق انجام مذاکرات با هیئت‌های تجاری خارجی می‌باشد.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی ایران هلث (Iran Health 2019)

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث 2019 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید. تریتا ( طبا زیست پلیمر ) با حضور در این نمایشگاه در تاریخ 19 الی 22 خرداد 1398 با معرفی محصولات پیشرفته‌ ترمیم زخم تریتا مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

شایان‌ذکر است در بیست و دومین دوره از نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث ۱۵ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، چین، پاکستان، کره، هند و ترکیه حضورداشته و ۴1 هیئت خارجی نیز از آن بازدید کرده و به انجام مذاکرات با طرف‌های ایرانی پرداختند؛ در این دوره از نمایشگاه ۴۸۶ تولیدکننده ایرانی و ۲۸ شرکت نمایندگی داخلی گرد هم آمدند.

ویدیو تیزر نمایشگاه ایران هلث 2019


تریتا در نمایشگاه ایران هلث 2021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 7 =

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
کارشناسان ما آماده‌ی پاسخگویی به هرگونه سوالات شما عزیزان هستند. روی تصویر پروفایل کارشناس کلیک کنید.